Bloog Wirtualna Polska
Jest 1 278 947 bloogów | losowy blog | inne blogi | zaloguj się | załóż bloga
Kanał ATOM Kanał RSS

ENERGIA MIŁOŚCI

środa, 08 grudnia 2010 17:13

   

Po długim śnie..., gdzie z upływającym czasem spania, sen ten się rozwijał w coraz to bardziej klarowny, dostrzegalny. Kurtyna nieświadomości zanikała.., ustępując początku półświadomego mojego postrzegania snu jak i uczestniczenia w całej akcji. Zupełnie nie planowałem, nie byłem nastawiony na te doświadczenie czysty spontan.

 

Znalazłem się gdzieś na ogromnym dachu wieżowca, była noc. Grała kapela, ja starałem zagrać kilka dźwięków na gitarze. W oddali dostrzegłem kobietę, zacząłem jej opowiadać gdzie jest i co tu robi. Zobaczyłem także daleko poza ramami dachu, jak z otchłani ciemności wyłaniało się światło, coś mi podpowiedziało abym tam się udał z tą kobietą. 

Mówię: chwyć mnie za rękę udamy się tam, nie bój się, będzie z nami przewodnik, który uchwycił ją za drugą rękę, miałem wrażenie jak bym był w dwóch postaciach, właśnie tez tym przewodnikiem.

Unieśliśmy się szybując z nią w kierunku tego światła, w trakcie podróży mówiłem do niej ze po śmierci powinniśmy odnaleźć drogę do światła. Im bliżej celu, tym bardziej dostrzegałem świetliste kształty. Trudno mi opisać co to było, wiem ze ją doprowadziłem, gdzieś się rozpłynęła.

 

 Zostałem sam, światło na chwile zatracało swoją moc, ciemność ogarniała coraz większe rejony otoczenia w którym byłem. W tej chwili wyraziłem intencje, jednocześnie wykonywałem ruch w powietrzu z wielkim zaciekawieniem, zapragnąłem dostać się, znaleźć w tym świetle, i w ułamku kilku sekundy......

(to co teraz opisze było najpiękniejszym dzisiejszym doświadczeniem gdzie po raz pierwszy czegoś takiego doznałem.)

 

…..Ogrzewało mnie, było na zewnątrz i wewnątrz mojej świadomości, intensywne światło. Doznałem coś w rodzaju wielkiej fali przepływającej energii, w tym czasie ja albo coś za mnie wypowiedziało słowa ze jest to - Energia Miłości -. Tak było jej wiele... ze aż trudno było mi w tym stanie się utrzymać, stan ten znikł po ok 5 sek. zgubiłem połączenie wróciłem do stanu gdzie panowała ciemność, po chwili się obudziłem.

 

Jak zawsze po wyprawach obszarów niefizycznych nasuwają się pewne pytania.

Zastanawiam się jak ponownie dostroić się do tej energii, może wszystko zależy od poziomu wibracji naszego ciała niefizycznego – rozwoju. Doświadczenie było cudowne, dlaczego tak krótko, dlaczego dziś - być może gdybym dostroił się na dłużej udało by mi się w jakiejś części przenieść ten stan do świata fizycznego i doświadczyć tego Tu i Teraz o czym opisywał Darek Suger.

Rozwój w dużej mierze zależy od nas samych, jakie masz nastawienie w świecie fizycznym takie będzie odbicie w snach tudzież OBE/LD wojażach.komentarze (9) | dodaj komentarz

MOJE ARCHIWA

czwartek, 30 kwietnia 2009 22:17

WITAM

czwartek, 05 lutego 2009 22:56


 Jest to nowa odsłona, z wypracowaną nową szatą graficzną. Portal ten ma większe możliwości. Ponadto pragnę dalszej eksploracji obszarów niefizycznych, o wyższych wibracyjne miejscach, ostatnie odwiedzane miejsca niefizyczne były nieco niszowe. 

W których w dużej mierze panują strefy lękowe, ale i tam można doświadczyć miłych zdarzeń. Myślę ze napisze oddzielne tematy o niższych oraz o wyższych wibracyjne obszarach na tyle na ile ich doświadczyłem, własne przemyślenia i spostrzeżenia. Na tym blogu będę zamieszczał moje OBE doznania jak i ciekawe wg. mnie linki o tej tematyce,


PS. moje archiwa z onet niebawem ukażą się na tym portalu w formie pdf. Może ktoś w niech odnajdzie jakieś cenne wskazówki :)komentarze (3) | dodaj komentarz